BAS70-06-7-F
DigiKey raktári szám
BAS70-06FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS70-06FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS70-06FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70-06-7-F
Leírás
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös anód 70 V 70mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
EDA / CAD modellek
BAS70-06-7-F modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Diodes Incorporated
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Dióda kialakítása
1 pár közös anód
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
70mA (DC)
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA