BAS70-05-7-F | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BAS70-05-7-F |
Leírás | DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3 |
Gyártói standard átfutási idő | 40 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Diódatömb 1 pár közös katódos 70 V 70mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BAS70-05-7-F modellek |
Kategória | Sebesség Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség |
Gyártó Diodes Incorporated | Záróirányú feléledési idő (Trr) 5 ns |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Visszáram Ur-nél 100 nA @ 50 V |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -55°C ~ 125°C |
Dióda kialakítása 1 pár közös katódos | Rögzítés módja Felületszerelt |
Technológia Schottky | Tokozás TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 70 V | Gyártói tokozás SOT-23-3 |
Vezetési áram (Io) (diódánként) 70mA (DC) | Alap típusszám |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 1 V @ 15 mA |