A(z) BAS70-04-7 kifutott termék, és már nem forgalmazzuk.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Infineon Technologies
Infineon Technologies
Similar
STMicroelectronics
Similar
Nexperia USA Inc.
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 70 V 70mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BAS70-04-7
DigiKey raktári szám
BAS70-04DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70-04-7
Leírás
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BAS70-04-7 modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Diodes Incorporated
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
70mA (DC)
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA