BAS40T-7-F
DigiKey raktári szám
BAS40T-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS40T-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS40T-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS40T-7-F
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 200mA Felületszerelt SOT-523
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 30 V
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
5pF / 0V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
SOT-523
Vezetési áram (Io)
200mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 40 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség