V15P103HM3/I
DigiKey raktári szám
112-V15P103HM3/ITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-V15P103HM3/ICT-ND - Vágott szalag (CT)
112-V15P103HM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V15P103HM3/I
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 4.3A TO277A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 4,3A Felületszerelt TO-277A (SMPC)
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 100 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
2350pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
4,3A
Gyártói tokozás
TO-277A (SMPC)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
660 mV @ 15 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 150°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)