AP7343D-25W5-7 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | AP7343D-25W5-7 |
Leírás | IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT-25 |
Gyártói standard átfutási idő | 36 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-25 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kimeneti áram |
Gyrt. | Nyugalmi áram (Iq) 60 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB (1kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túláram |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,25V | Tokozás SC-74A, SOT-753 |
Kimeneti feszültség (min.) 2,5V | Gyártói tokozás SOT-25 |
Dropout feszültség (max.) 0,3V / 300mA | Alap típusszám |