AP7343-25W5-7
DigiKey raktári szám
31-AP7343-25W5-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP7343-25W5-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP7343-25W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7343-25W5-7
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT-25
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-25
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
60 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,25V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
SOT-25
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 300mA