AP2205-33Y-7R
DigiKey raktári szám
31-AP2205-33Y-7RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP2205-33Y-7R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT89-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-89-3
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 150mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
2.5 mA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
60dB (100Hz ~ 1kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, ellenáram
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Tokozás
TO-243AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V