AP2205-33Y-13
DigiKey raktári szám
AP2205-33Y-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP2205-33Y-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP2205-33Y-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP2205-33Y-13
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT89-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-89-3
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 150mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (100Hz ~ 1kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tokozás
TO-243AA
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Gyártói tokozás
SOT-89-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V