XB3-24B5UM-J
DigiKey raktári szám
602-XB3-24B5UM-J-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB3-24B5UM-J
Leírás
XBEE 3 BLU BLE 5.4 U.FL MMT
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bluetooth Bluetooth v5.4 Adó-vevő modul 2,4GHz antenna nélkül, U.FL Felületszerelt
Kategória
Soros interfészek
ADC, SPI, UART
Gyrt.
Antenna típusa
antenna nélkül, U.FL
Csomagolás
Tálca
Memória mérete
1MB Flash, 96kB RAM
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,8V
RF család / szabvány
Bluetooth
Vételi áram
13,5mA
Protokoll
Adási áram
32mA
Moduláció
FSK
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C