XB3-24B5PT-J
DigiKey raktári szám
602-XB3-24B5PT-J-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB3-24B5PT-J
Leírás
XBEE3 BLU BLE 5.4 PCB ANTEN TH
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bluetooth, Általános ISM > 1GHz Bluetooth v5.4, ISM Adó-vevő modul 2,4GHz NyÁK vezetősáv Furatszerelt
Kategória
Soros interfészek
SPI, UART
Gyrt.
Antenna típusa
NyÁK vezetősáv
Sorozat
Felhasznált IC vagy alkatrész
EFR32MG
Csomagolás
Ömlesztve
Memória mérete
1MB Flash, 96kB RAM
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,8V
RF család / szabvány
Bluetooth, Általános ISM > 1GHz
Vételi áram
13,5mA
Protokoll
Adási áram
32mA
Moduláció
FSK
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C