XB24CZ7WIT-004
DigiKey raktári szám
602-1560-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB24CZ7WIT-004
Leírás
RF TXRX MODWIRE ANTENNA TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
802.15.4 Zigbee® Adó-vevő modul 2,4GHz Integrált, huzalantenna Furatszerelt
Kategória
Érzékenység
-102dBm
Antenna típusa
Integrált, huzalantenna
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
Vételi áram
28mA ~ 45mA
RF család / szabvány
Adási áram
33mA ~ 59mA
Protokoll
Rögzítés módja
Furatszerelt
Moduláció
DSSS
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
2,4GHz