XB24CAWIT-001
DigiKey raktári szám
602-1891-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB24CAWIT-001
Leírás
RF TXRX MODWIRE ANTENNA TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
802.15.4 Adó-vevő modul 2,4GHz Integrált, huzalantenna Furatszerelt
Antenna típusa
Integrált, huzalantenna
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
Vételi áram
31mA
Adási áram
45mA
RF család / szabvány
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C