XB24CZ7PIT-004
DigiKey raktári szám
602-1557-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB24CZ7PIT-004
Leírás
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
802.15.4 Zigbee® Adó-vevő modul 2,4GHz Integrált, vezetősáv Furatszerelt
Kategória
Érzékenység
-102dBm
Antenna típusa
Integrált, vezetősáv
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
Vételi áram
28mA ~ 45mA
RF család / szabvány
Adási áram
33mA ~ 59mA
Protokoll
Rögzítés módja
Furatszerelt
Moduláció
DSSS
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
2,4GHz