DC-ANT-24DT
DigiKey raktári szám
602-1065-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DC-ANT-24DT
Leírás
RF ANT 2.4GHZ WHP STR MAGNET 1PC
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Wi-Fi Ostorantenna, Egyenes RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 1,8dBi RP-SMA apa mágneses
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Digi
Erősítés
1,8dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Kábel - 500mm
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
RP-SMA apa
RF család / szabvány
WiFi
Rögzítés módja
mágneses
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
4,134" (105,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Felhasználás
Wi-Fi
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz