MEA-090A15C V-A
DigiKey raktári szám
1145-MEA-090A15CV-A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MEA-090A15C V-A
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
Delta Electronics
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó R/A, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
47" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Tulajdonságok
IP22
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
2,44" H. x 5,31" Sz. x 1,26" M. (62,0mm x 135,0mm x 32,0mm)
Kimeneti feszültség
15V
Tanúsítvány
CCC, CE, cURus, PSE, UKCA
Max. kimeneti áram
6A
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
90 W