MDS-090AAS15 BA
DigiKey raktári szám
1145-1011-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-090AAS15 BA
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Vevői azonosító
Részletes leírás
15V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
500mW (max.)
Gyártó
Delta Electronics
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
5,91" H. x 2,36" Sz. x 1,38" M. (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, UL
Kimeneti feszültség
15V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Max. kimeneti áram
6A
Tömeg
0,993font (450,42g)
Teljesítmény (Watt)
90 W