MDS-150AAS24 BA
DigiKey raktári szám
1145-1013-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-150AAS24 BA
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Részletes leírás
24V 150 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
500mW (max.)
Gyártó
Delta Electronics
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
6,69" H. x 3,35" Sz. x 1,57" M. (170,0mm x 85,0mm x 40,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, UL
Kimeneti feszültség
24V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Max. kimeneti áram
6,25A
Tömeg
1,7font (771,1g)
Teljesítmény (Watt)
150 W