MDS-090AAS24 BA
DigiKey raktári szám
1145-1020-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-090AAS24 BA
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 90 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
500mW (max.)
Hatásfok
V. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (II. osztályú)
Méretek
5,91" H. x 2,36" Sz. x 1,38" M. (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Kimeneti feszültség
24V
Max. kimeneti áram
3,75A
Teljesítmény (Watt)
90 W