MDS-090AAS19 BA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
XP Power
Raktáron: 6
Adatlap
FSP Technology Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Tri-Mag, LLC
Raktáron: 0
Tri-Mag, LLC
Bel Power Solutions
XP Power
Raktáron: 767
19V 89 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
Delta Power Management Solutions | Digi-Key Daily
MDS-090AAS19 BA
DigiKey raktári szám
1145-1021-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-090AAS19 BA
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 89W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
500mW (max.)
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Méretek
5,91" H. x 2,36" Sz. x 1,38" M. (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Kimeneti feszültség
19V
Max. kimeneti áram
4,7A
Teljesítmény (Watt)
89 W