SDI120-19-U-P51 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bel Power Solutions
Raktáron: 18
Adatlap
FSP Technology Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Tri-Mag, LLC
Raktáron: 0
Tri-Mag, LLC
Phihong USA
Phihong USA
19V 120 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI120-19-U-P51
DigiKey raktári szám
SDI120-19-U-P51-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDI120-19-U-P51
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SDI120-19-U-P51 modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Gyártó
Bel Power Solutions
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
6,62" H. x 2,60" Sz. x 1,54" M. (168,1mm x 66,0mm x 39,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Kimeneti feszültség
19V
Szabvány azonosító
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 B osztály; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Max. kimeneti áram
6,3A
Tömeg
1,2font (544,3g)
Teljesítmény (Watt)
120 W