DRU-24V20AMN
DigiKey raktári szám
1145-DRU-24V20AMN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRU-24V20AMN
Leírás
CLIQ M DC-UPS MODULE 24V/20A
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szünetmentes tápegység (UPS) Készenlét (szabályozás nélkül) univerzális, Ipari vezérlés 480W 24V
Kategória
Forma
Din-sín
Gyártó
Delta Electronics
Névleges teljesítmény
480W
Sorozat
Kimeneti feszültség
24V
Csomagolás
Doboz
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
4,610" H. x 1,500" Sz. (117,09mm x 38,10mm)
Típus
Készenlét (szabályozás nélkül)
Magasság
4,880" (123,95mm)
Bemeneti feszültség
24V