DRP024V480W1BA
DigiKey raktári szám
1145-1043-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP024V480W1BA
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRP024V480W1BA modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 75°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
5,76" H. x 4,67" Sz. x 4,76" M. (144,0mm x 118,6mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
107.1-01; 508; 1310; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Max. kimeneti áram
20A