DRP024V480W3BN
DigiKey raktári szám
1145-1089-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP024V480W3BN
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
91%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
5,52" H. x 4,62" Sz. x 4,76" M. (140,0mm x 117,3mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
320 ~ 600VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
20A