DRP024V240W3BN
DigiKey raktári szám
1145-1088-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP024V240W3BN
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,76" H. x 2,76" Sz. x 4,62" M. (117,3mm x 70,0mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
320 ~ 600VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
10A