DRP024V240W3BA
DigiKey raktári szám
1145-1038-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP024V240W3BA
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,62" H. x 1,97" Sz. x 4,76" M. (117,3mm x 50,0mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
320 ~ 600VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
107.1-01; 508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Max. kimeneti áram
10A