DRC-12V30W1AZ
DigiKey raktári szám
1145-1040-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRC-12V30W1AZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 2,1A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRC-12V30W1AZ modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30W
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
87%
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Méretek
3,58" H. x 2,09" Sz. x 2,19" M. (91,0mm x 53,0mm x 55,6mm)
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
12V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
2,1A