DRC-12V030W1RZ
DigiKey raktári szám
1145-DRC-12V030W1RZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRC-12V030W1RZ
Leírás
DIN-RAIL PS 12V/2A, OVC III
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 2A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
24W
Gyártó
Delta Electronics
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), laboratórium
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
87%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
2,17" H. x 1,38" Sz. x 3,44" M. (55,1mm x 35,1mm x 87,4mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
60335-1; 61010-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
2A