DRC-12V10W1AZ
DigiKey raktári szám
1145-1142-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRC-12V10W1AZ
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 10W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 830mA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRC-12V10W1AZ modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
10W
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
82%
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
IP20, univerzális bemenet
Méretek
2,19" H. x 0,71" Sz. x 3,58" M. (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
12V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
830mA