DRC-12V015W1RZ
DigiKey raktári szám
1145-DRC-12V015W1RZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRC-12V015W1RZ
Leírás
DINRAIL PS 12V/1.25A, OVC III
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 1,25A
Kategória
Max. kimeneti áram
1,25A
Gyártó
Delta Electronics
Teljesítmény (Watt)
14W
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), laboratórium
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
86,5%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
2,17" H. x 0,70" Sz. x 3,45" M. (55,1mm x 17,8mm x 87,6mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
120V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Bemeneti DC feszültség (max.)
375V
Szabvány azonosító
60335-1; 61010-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
12V