2EDGK-5.08-03P-14-1000L(H)
DigiKey raktári szám
2388-2EDGK-5.08-03P-14-1000L(H)-ND
Gyártó
Degson
Gyártói cikkszám
2EDGK-5.08-03P-14-1000L(H)
Leírás
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,200" (5,08mm) 180° Lengő (soros)
Kategória
Feszültség (UL)
300 V
Gyártó
Degson
Vezetékméret (AWG)
12-28AWG
Csomagolás
Ömlesztve
Vezetékméret (mm²)
1-2,5mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
zöld
Típus
dugó, aljzatok
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
3
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma szintenként
3
Tulajdonságok
tartóreteszek (nem a vezeték felőli oldal)
Szintek száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Csavar mérete
M3
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Csavarmeghúzási nyomaték
0,6Nm (5,3hüvelykfont)
Végződtetés módja
Csavar - felemelhető húzórugós csatlakozó
Vezetékcsupaszítási hossz
7-8mm
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Áramerősség (IEC)
20A
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Feszültség (IEC)
320 V
Szigetelés magassága
0,591" (15,00mm)
Áramerősség (UL)
15 A