2EDGK-5.08-02P-14-1000L(H)
DigiKey raktári szám
2388-2EDGK-5.08-02P-14-1000L(H)TB-ND
Gyártó
Degson
Gyártói cikkszám
2EDGK-5.08-02P-14-1000L(H)
Leírás
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,200" (5,08mm) Lengő (soros)
Kategória
Áramerősség (UL)
15 A
Gyártó
Degson
Feszültség (UL)
300 V
Csomagolás
Ömlesztve
Vezetékméret (AWG)
12-28AWG
Alkatrész státusza
Aktív
Vezetékméret (mm²)
1-2,5mm²
Típus
dugó, aljzatok
Szín
zöld
Pozíciók száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma szintenként
2
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Szintek száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Csavar mérete
M3
Végződtetés módja
Csavar
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Vezetékcsupaszítási hossz
7mm
Áramerősség (IEC)
20A
Érintkező anyaga
rézötvözet
Feszültség (IEC)
320 V