AMA40DR5-120033Y
DigiKey raktári szám
2721-AMA40DR5-120033Y-ND
Gyártó
aimtec
Gyártói cikkszám
AMA40DR5-120033Y
Leírás
90~264VAC 12VAC 3.34A 40W
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 40 W AC/DC külső asztali adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
40 W
Gyártó
aimtec
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW
Sorozat
Polaritás
Pozitív középpontos
Csomagolás
Tárolódoboz
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
87%
Régió
Nemzetközi
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Forma
asztali
Kimeneti csatlakozó
2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm anya
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
4,37" H. x 2,05" Sz. x 1,26" M. (111,0mm x 52,0mm x 32,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cULus, FCC, UKCA
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
3,34A