AMA150DWI-240062GY
DigiKey raktári szám
2721-AMA150DWI-240062GY-ND
Gyártó
aimtec
Gyártói cikkszám
AMA150DWI-240062GY
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 150 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
150 W
Gyártó
aimtec
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Tárolódoboz
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Csupaszolt, Ónozott vezetékek
Forma
Asztali (II. osztályú)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cUL, UL
Kimeneti feszültség
24V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
6,25A