FL2500437 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Aker Technology Corp
Raktáron: 6 318
Adatlap
Similar
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
EPSON
25 MHz ±20ppm kristály 18pF 30 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FL2500437
DigiKey raktári szám
FL2500437DI-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FL2500437
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,78mm)