450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
DigiKey raktári szám
CT3059-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
450T328F104A1C1
Leírás
POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Részletes leírás
100k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Forgókapcsoló, SPST (egypólusú, egy áramkörös) 1.0 Kierros Szén 0,5W, 1/2W Forrasztószem
Elforgatás
320°
Ellenállás (Ohm)
100k
Működtető elem típusa
Lapos
Tűrés
±10%
Működtető elem hossza
0,875" (22,23mm)
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Működtető elem átmérője
0,250" (6,35mm)
Beépített kapcsoló
Forgókapcsoló, SPST (egypólusú, egy áramkörös)
Ház mérete
Kerek - 0,937" átmérő (23,80mm)