VMF306M3R8 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Tecate Group
Raktáron: 0
Adatlap
30 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 250mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VMF/VPF Hybrid LIC Supercapacitors
VMF306M3R8
DigiKey raktári szám
338-VMF306M3R8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VMF306M3R8
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 30F 3.8V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Cornell Dubilier Knowles
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
30 F
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,709" (18,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
250mohm / 1kHz