TPLC-3R8/30MR10X16 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 14
Adatlap
30 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 260mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TPLC-3R8/30MR10X16
DigiKey raktári szám
2085-TPLC-3R8/30MR10X16-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPLC-3R8/30MR10X16
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 30F 3.8V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Tecate Group
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tálca
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
30 F
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,709" (18,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
260mohm / 1kHz