AVS106M35B12T-F megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 641
Adatlap
Similar
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 2 000
Adatlap
Direct
KEMET
Raktáron: 38 942
Upgrade
KEMET
10 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 26,5ohm / 120Hz 2000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AVS106M35B12T-F
DigiKey raktári szám
AVS106M35B12T-F-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVS106M35B12T-F
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Búgóáram (alacsony frekvencián)
22 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
37.4 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,213" (5,40mm)
Névleges feszültség
35 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
26,5ohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C