AVS106M25B12T-F megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 2 796
Adatlap
Direct
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Upgrade
Chemi-Con
Raktáron: 2
10 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 33,2ohm / 120Hz 2000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AVS106M25B12T-F
DigiKey raktári szám
AVS106M25B12T-F-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVS106M25B12T-F
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Búgóáram (alacsony frekvencián)
22 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Búgóáram (magas frekvencián)
37.4 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,213" (5,40mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
33,2ohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C