185103J400RFB-F megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 3 661
Adatlap
Similar
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
TDK
Direct
TDK
Raktáron: 674
10000 pF Fóliakondenzátor 200V 400V Poliészter, Fémezett Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
185103J400RFB-F
DigiKey raktári szám
185103J400RFB-F-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
185103J400RFB-F
Leírás
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
185103J400RFB-F modellek
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,283" H. x 0,138" Sz. (7,20mm x 3,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±5%
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Névleges AC feszültség
200V
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Névleges DC feszültség
400V