Ehhez nincs kép: B32529C6103J289
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B32529C6103J289
DigiKey raktári szám
495-2566-1-ND - Vágott szalag (CT)
495-2566-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
B32529C6103J289
Leírás
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 200V 400V Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET), Fémbevonatú - egymásra helyezett Radiális
EDA / CAD modellek
B32529C6103J289 modellek
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,283" H. x 0,118" Sz. (7,20mm x 3,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Tűrés
±5%
Névleges AC feszültség
200V
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Névleges DC feszültség
400V