160103J630C-F
DigiKey raktári szám
338-3246-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
160103J630C-F
Leírás
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 220V 630V Poliészter, Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
160103J630C-F modellek
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,512" H. x 0,157" Sz. (13,00mm x 4,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,374" (9,50mm)
Tűrés
±5%
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Névleges AC feszültség
220V
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Névleges DC feszültség
630V