CG-PD99PPS
CG-PD99PPS
CG-PD99PPS
DigiKey raktári szám
2671-CG-PD99PPS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CG-PD99PPS
Leírás
ChargeIT! mini 99W Dual Port USB
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt akkumulátortöltő 3,3A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CG-PD99PPS modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
9 ~ 24VDC
Gyártó
Coolgear
Max. teljesítmény
99,36W
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Méretek
3,48" H. x 2,00" Sz. x 1,03" M. (88,30mm x 50,80mm x 26,16mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületre szerelhető, falra szerelhető
Típus
zárt
Végződtetés módja
USB A dugaszolóaljzat, USB C dugaszolóaljzat
Akkumulátor technológia
Mobileszközök
Tulajdonságok
Az alábbi USB-protokollokat támogatja: Apple 2,4A, DCP, FCP, PD, PPS, QC 3,0 / 2,0
Cellák száma
2
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Névleges feszültség
5V ~ 20V, 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Tanúsítvány
CE, FCC, IEC, UL
Max. töltési áram
3,3A