CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
DigiKey raktári szám
6089-CG-PD60PPS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CG-PD60PPS
Leírás
BATT CHARGER DESKTOP 5V-20V 3A
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
asztali akkumulátortöltő 5V ~ 20V 3A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CG-PD60PPS modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
12 ~ 24V
Gyártó
Coolgear
Max. teljesítmény
60W
Sorozat
Méretek
3,48" H. x 1,99" Sz. x 1,03" M. (88,39mm x 50,55mm x 26,16mm)
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
USB A dugaszolóaljzat, USB C dugaszolóaljzat
Típus
asztali
Tulajdonságok
LED visszajelző
Akkumulátor technológia
Mobileszközök
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 55°C
Cellák száma
2
Tanúsítvány
CE, FCC, IEC, POP, TSCA
Névleges feszültség
5V ~ 20V
Tömeg
127,5g
Max. töltési áram
3A