Ehhez nincs kép: 15280-18SG-331
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
15280-18SG-331
DigiKey raktári szám
15280-18SG-331-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
15280-18SG-331
Leírás
CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
18 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok krimpelés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
15280-18SG-331 modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
Időjárásálló
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház, kábelrögzítő
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
18
Névleges feszültség
600V
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Kábelátmérő
0,310" ~ 0,380" (7,87mm ~ 9,65mm)
Végződtetés
krimpelés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C