13280-18PG-331
DigiKey raktári szám
13280-18PG-331-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
13280-18PG-331
Leírás
CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Részletes leírás
18 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok krimpelés
EDA / CAD modellek
13280-18PG-331 modellek
Névleges feszültség
600V
Kábelátmérő
0,310" ~ 0,380" (7,87mm ~ 9,65mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C