LSA28-S11M-S48
DigiKey raktári szám
2210-LSA28-S11M-S48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSA28-S11M-S48
Leírás
COAX CBL MMCX TO SMA 4'
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel MMCX - SMA 0,085" hajékony kábel 48,0" (1,2m) 4,0'
Hossz
48,0" (1,2m) 4,0'
Sorozat
Kábel típusa
0,085" hajékony kábel
Kábel impedanciája
50 Ohms
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
MMCX - SMA
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
MMCX dugó
Max. frekvencia
6 GHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C