LSA28-S11M-S24
DigiKey raktári szám
2210-LSA28-S11M-S24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSA28-S11M-S24
Leírás
COAX CBL MMCX TO SMA 24"
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel MMCX - SMA 0,085" hajékony kábel 24,00" (609,60mm)
Kategória
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Gyártó
ConductRF
Hossz
24,00" (609,60mm)
Sorozat
Kábel típusa
0,085" hajékony kábel
Csomagolás
Ömlesztve
Kábel impedanciája
50 Ohms
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
MMCX - SMA
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
MMCX dugó
Max. frekvencia
6 GHz
1. érintkező típusa
apa
Szín
kék
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Tulajdonságok
árnyékolt
2. csatlakozó
SMA dugó
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C