CZRQR4V7B-HF elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Comchip Technology
Raktáron: 0
Zener dióda 4.7 V 125 mW ±3% Felületszerelt 0402
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CZRQR4V7B-HF
DigiKey raktári szám
CZRQR4V7B-HF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRQR4V7B-HF
Leírás
DIODE ZENER 4.7V 125MW 402
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±3%
Gyártói tokozás
0402
Max. teljesítmény
125 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
70 Ohms